Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye kocaış, cihan üzerinde sınırlı alanlarda ülkemizi temaşa etmesiyle öne çıhun bir Marifet Kocaı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak bir başına öne çıhun en eke miktarda ilaç sineerik patentinin pay sahibidir. Bu zamana kadar yapmış oldukları buluşlar ve ilaç sektöründe çoğu eke adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çallıkışmak istediği kayranı genişletmek isteyen Alkoçlar, orantığı Metehan Yeşil ile müşterek kurmuş oldukları Ar-Ge isimli programın genel reisıdır. Ar-Ge, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na için insanoğlunun bilgi cebelarcığının yanı sıra farklı etkenleri birleştirerek tezyit çallıkışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak dizgesel bir suni zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Yalnızca Ar-Ge projesiyle yapamamak istemeyen saksıarı demeında ülkesini sürekli temaşa fail Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı berat saksıvuruları ile bile meşhurdur. 143 adet saksıvurulmuş ve 280’den okkalı beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların yanı sıra ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT doğrusu ivedi gelişen vakalarda hızlı sonuç allıkınmasını sağlayan testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Kulübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Marifet Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu fen insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle müşterek gene bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Meydanında bundan sonra essah bir spesiyalist olmasıyla müşterek kimsenin nüans edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda eke bir öneme mevla olan Alkoçlar, Cihan çapında taraf edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk kat güruhlen flavonol glikozit esaslı cereyan etmek üzere antiviral dahişenin mucididir. Bunun onayını ise T.C Gıda, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu dahişke tam olarak 21 adet bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise avam beyninde en çok berat saksıvurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Marifet Kocaı Ödülü’’ namına mevdutir.
Yaptığı çallıkışmalarla adamlık tarihine faydasını hiç sakim etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı kuruluşsı sayesinde filinta meselelere her sene imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü sonuçlar elde etse dahi katiyen çallıkışmalarından vazgeçmemiş sürekli olarak kendisini Marifet dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle incitmebeni terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez müşterek cereyan etmek üzere otama yuğrunda geliştirdiği dahişkeleri keşfederek adamlık tarihine eke bir lütufı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde pek bilinmese bile bazı kıymetli molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek satmak gerekirse PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan çelimlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının değeri ise yaklaşık olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnızca aşina şeylerin üzerinde çallıkışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çallıkışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çallıkışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde bulunan birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu ahacık bile sükselı olmuştur. Hiçbir kötü (huzur ağırlık) özelliği yoksuz bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile elan sonra ise 25’e yaklaşan ülkede izinı münfailtır. Kül çallıkışmalarına tam odak çallıkışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten bile sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnız Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile birmebzul şirketin ortaklık ve müessis kadrosunda taraf almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Partner Sahibi ve Teknolojiden sorumlu reisıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve yatırım vasıtayla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu reisıdır.
Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Reis Havarisıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma isimli bir Eczanenin Yönetim Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve geliştirdiği onlarca dahişkenin yanı sıra insanoğluna yarayacak meseleler üretmeyi savsaklama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna müteveccih geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle yevmi hayatta huzurıkların geçmesi sinein sınırlı bir dakikaı beklesek dahi bazıları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem bile sineerisinden kolaylık bir şekilde otama edebilmek sinein bu kullanılıyor. Ayrıca tensel meselelev bozukluğunu da otama etmek sinein kullanılmaktadır. Yalnızca bununla kalmamış ateşe karşı mukavemetli ve çelimlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere mevla olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli berat saksıvurularının 2000 adetine yaklaşanın pay sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı meseleleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çallıkışsalar da Alkoçlar her dakika kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı konularda hala yasal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sebebiyle uzun mevkut kapanmalara ve sosyal hayattan uzak zaruri beyit istirahatlarine verilen artan cihan toplumlarında birmebzul alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir çaba kazanmış durumda.

Konuyla ilişkin görüşünü beyan fail Spektral Holding Yönetim Kurulu Eşreisı Erdal Can Alkoçlar bu zaman ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zorunlu olarak artması özellikle şahsi enformatik ve teknolojik aparey inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce ister ilaç, ister mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, bundan sonra ilişkin sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz hesabına kuruluşlabilecek en hak katkı, inovasyonu genel anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç sektörünün önde mevrut ismi olarak öne çıkmaktadır. Marifet Kocaı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine eke miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna nüsha çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz hesabına da eke gelişmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Envestisman Ar-Ge Şirketinin müessis orantığıdır ve aynı zamanda reisıdır. Ülkemizde taraf kayran öteki fen adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok eke bir miktarda farmasötik dahisevinçli patentinin pay sahibi olması ve saksıvurusunu ilk fail koca olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı başlangıçimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın bel kemiği yalnızçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle incitmebeni kayranında çallıkışmalarını sürekli koskocamanleterek sürekli faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birmebzul kez Türkiye Yılın Marifet Kocaı ödülüne layık görülmüştür. Yalnızca ülkemizde bileğil dar haricinde doğrusu global anlamda da birmebzul ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı emların karşılığını almıştır. Ortağı olan Metehan Yeşil ile müşterek filinta meselelere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çallıkışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz sinein yararlı olmasını düşündüğü emlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı meselee yarayacak emları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan gibi bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon gibi kavramlar birmebzul farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken nüsha faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye saksıladı.

Ülkemizde çalışkanlık gösteren ve bu alanda çallıkışmaları bulunan Spektral Envestisman Bankası Eş Reisı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir munzam kırat yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik kayranındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yaklaşan zamanda ülkenin doğusunda taraf kayran bir altın sahası ile müşterek saksılatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki eder bileğmeseleikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir yatırım aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun durağan kırat veya miktara mevla “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Envestisman Bankası Reis Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Küme’a basıcı maden ruhsatları ile esenlanabileceğine uyanıklık çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Küme maden ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak yasal alt kuruluşsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ilişkin bile bilgi veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni marj modülü(staking) projemize sürekliî teminat olarak meseletiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit işletme izinını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 sayılı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon ekü değerinde bir yöntem teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Rapor No.kez ve 18.06.2020 yayın tarihi ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası cereyan etmek üzere iki sınai hammadde maden sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten yapılan alfabelı açıklamada mezheplerine taraf maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağ Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye eke munzam kırat mizan potansiyeline mevla olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve neva yalıtımı lüzumlu olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Havaını gerçekleştirdiğimiz pomza maden sahasının ise katıksız malzeme kuruluşsındaki yararsızluklar sayesinde yüce derecede ısı ve neva yalıtımı özelliklerine mevla. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan yüce oranlarda yalıtım esenlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka sunma planları olduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili maden sahalarının orantı vadede CRIRSCO kriterlerine onat rezerv sabitleme raporları düzenlenerek halka sunmaı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada taraf kayran ilimlara için hatta, TBY Holding geçen ay İnovasyon Direktörü Alkoçlar nezdinde Alman Mizaç Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post

Bardak MakinesiBardak Makinesi

sarp olarak diremek. Beslemek muhtevain bir bitkiyi toprağa yerleştirmek Örnek: Boş toprağa bir koru dikseniz otuz yılda gölge…|Özellikle sıcak kaplarda BPA tam potansiyeline erişir diyebiliriz, ki bu hâlet çoğunlukla dışarıdan

Seo Fiyatları https://beykozadak.name.tr/ https://musterihizmetleri.name.tr/ https://evden-eve-nakliyat.name.tr/ https://egzozemisyon.name.tr/ https://minibuskiralama.name.tr/ Heets Satın Al
Puro Satın Al puff bar satın al
instagram takipçi satın al