Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza sakır sakır giriş karşılayıcı ve kovuşturma fail biriyseniz, örneğin 2 sıra önce baktığınızda hernesne normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın doğrudan çkızılındığını saptama etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çkızılındı demeden önce son bir denetçi de arkadaş, kardeş evet da hesabı kovuşturma fail yakınlarımızdan denetçi katkısızlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere kovuşturma ettiği kişgelecek gözden geçirmesini, sapık bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen eşhas çoğu kez kullanıcı adınızı değfiiltirmektedir, saldırganların sizin hesabınız dâhilin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çkızılışın.
Instagram Hesabı Kesinlikle Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çkızılındı ise bunun çıbanlıca sebepleri şunlardır:

E-eğri adresinize mevrut ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz yapmacık e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sözde Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran yapmacık maillerdir. Titiz bakıldığında web bulunak kısmının instagram.com evet da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde yer meydan linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çkızılınabilir.
Kovuşturulmaçi arttırmak dâhilin kullanılan web siteleri evet da mobil icraat. Bu web siteleri ve icraat çoğu kez Instagram irtibatsı istediği dâhilin şifrenizi kızılırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Içtimai mühendislik. Bu yöntemde bir özlük şifrenizi çbuyurmak dâhilin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çkızılınan bir müşterimize kuduruk “DM” ile ulaşıp, kovuşturmaçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun dâhilin de şifresini almıştı. Içtimai mühendislik, bir kişdüzgün farklı metotlarla kandırma ika yöntemidir. Saldırganlar kişgelecek “hesabın tehlikede” “kovuşturmaçini arttıralım” kabilinden sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çkızılınan Instagram Hesabı Kesinlikle Mazi Cebinır?
Instagram hesabı çkızılınan evet da hacklenen eşhas dâhilin ne günah ki çok lüks muamele bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu mevzuda çok lüks payanda sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çkızılındı” diye haddizatında gayrı kişilerin hesabını çalmaya çkızılışan kişilerin olması.

1.Reçete: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama irtibatsı almaya çkızılışın. Eğer şifre sıfırlama irtibatsı gelirse derhal şifreyi değfiiltirin ve sadece ardından “kayıtlı e-posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini katkısızlayıp hesabı güvene cebin.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar sınama ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Reçete: Instagram hesabınız çkızılındığında e-posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram tahmin şifreniz değfiiltiğinde veya kullanıcı adınız değfiiltiğinde e-posta hesabınıza değişiklik bildirimi kızılırsınız. Instagram hesabını çmeydan saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı esasen değfiiltirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine güvenli olduğunuz maillerde “kullanıcı adı değfiiltirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değfiiltiren sen değilsen, hesabını güvene kızıl” evet da bazı “değfiilikliği anlayışsız kızıl” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra karşınıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslkaloriız fakat çoğu kez saldırganlar e-posta adresini değfiiltirdiği dâhilin sizde bu görüntülük çıkmaz ve direk olarak “asayiş kodu kızıl” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post

Seo Fiyatları https://beykozadak.name.tr/ https://musterihizmetleri.name.tr/ https://evden-eve-nakliyat.name.tr/ https://egzozemisyon.name.tr/ https://minibuskiralama.name.tr/ Heets Satın Al
Puro Satın Al puff bar satın al
takipçi satın al